Giełda dzisiaj, 25 lipca, szybkie aktualizacje i prognoza rynkowa

Oczekuje się, że dzisiejszy rynek akcji będzie kontynuował pewne osłabienie na zamknięciu zeszłego tygodnia. Film przedstawiający analizę techniczną rynku kontraktów terminowych S&P przedstawia szczegółową, techniczną opinię dotyczącą kolejnego ruchu oraz dzisiejszą prognozę cen na giełdzie, reprezentowaną przez kontrakty terminowe S&P 500 Emini.

Negatywna przewaga Wall Street z piątku rozprzestrzeniła się na Azję w poniedziałek 25 lipca 2022 r. Powolny wzrost i bardziej rygorystyczna polityka wpływają na rynki.
Przy wyboistych notowaniach dziś rano australijska giełda minimalnie spada, powiększając straty z poprzedniej sesji. S&P/ASX 200 jest poniżej 6800 po piątkowych stratach Wall Street.
Tajska giełda może się nieco ochłodzić, po przejściu w górę w trzech kolejnych sesjach, osiągając ok. 1,2%.
Nikkei 225 spada poniżej 27 700, po piątkowych stratach Wall Street.
Reuters: Chińskie wydatki na finansowanie i inwestycje w krajach Pasa i Szlaku spadły nieco w pierwszej połowie roku, przy braku nowych projektów węglowych i zerowych inwestycjach w Rosji, Egipcie i Sri Lance.
Jeśli chodzi o giełdę w tym tygodniu i jej główną siłę napędową, po katastrofalnych zyskach Snapchata (SNAP) w zeszłym tygodniu i jego 39% załamaniu cen akcji, inwestorzy martwią się, czy jest to pierwsza oznaka szerszych problemów ekonomicznych i czekają na Alphabet, Apple, Intel , Microsoft i Meta za ich reakcje na ceny akcji po zyskach w tym tygodniu
Ropa spadła w Azji w poniedziałek rano w związku z obawami, że podwyżka stóp Fed może doprowadzić do ograniczenia konsumpcji.
Zmiana ceny kryptowalut dzisiaj, w momencie pisania:: Bitcoin -3,4%, na 21827 USD | ETH -5,3%, przy 1513 $ | BNB -2,5% za 254,8 $

Julia Włodarczyk

Learn More →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.