Łatwo przyszło łatwo poszło

Wszystko wyglądało dobrze na początku nowego tygodnia, ale pod koniec dnia, akcje śmierdziały, gdy amerykańskie indeksy kulały do ​​mety . Wstrząsy pojawiły się po doniesieniu, że Apple planuje spowolnić zatrudnianie i wydatki tutaj . To wystarczyło, by wystraszyć inwestorów i zamienić optymistyczny początek w ponure zakończenie.

S&P 500 zamknął się o 0,8%, podczas gdy Nasdaq również zamknął się niżej o 0,8%, a Dow o 0,7%. Łatwo przyszło łatwo poszło.

Na razie nastroje na rynku są spokojniejsze, ale jak wspomniano wczoraj, nie zajmie wiele czasu, aby odwrócić sytuację, ponieważ w tej chwili nadal istnieje wiele przeciwnych wiatrów dla nastrojów związanych z ryzykiem.

„Ale o ile widzimy optymizm w zakresie ryzyka, a dolar traci zauważalną pozycję, najlepiej uważaj, aby zmiana sytuacji nie wymagała wiele. Nadal istnieją przeciwności ryzyka w postaci obaw o recesję, a Europa wciąż ma potencjał nadchodzi kryzys gazowy”.

Jeśli chodzi o dolara, jego początek w tym tygodniu jest powolny, ale niektóre kluczowe poziomy utrzymują się z EUR/USD oddalając się od 1,0200, a GBP/USD od 1,2000 na razie.

Julia Włodarczyk

Learn More →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.