Prognoza ropy naftowej WTI: wykazuje oznaki wahania

Patrząc na ten wykres, warto zauważyć, że w końcu utworzyliśmy kawałek odwróconego młotka, co jest potencjalnym znakiem ujemnym. Ostatecznie jest to rynek, o którym myślę, że jeśli zejdziemy poniżej minimów z poprzedniej sesji w poniedziałek, możemy zejść znacznie niżej. W tym scenariuszu rynek prawdopodobnie zejdzie do poziomu 90 USD, z którego wcześniej się odbijaliśmy. Biorąc to pod uwagę, gdybyśmy mieli spaść poniżej poziomu 90 USD, prawdopodobnie zejdziemy znacznie niżej, być może nawet do poziomu 80 USD.

Alternatywnie, gdybyśmy mieli wybić się powyżej poziomu 100 USD, to możliwe, że moglibyśmy przejść do poziomu 104 USD, na którym spadliśmy z ostatniej chwili, gdy próbowaliśmy się odbudować. Biorąc to pod uwagę, myślę, że wiele z tego sprowadzi się do pomysłu, czy Rezerwa Federalna będzie nadal bardzo restrykcyjnie prowadzić politykę pieniężną , być może zapoczątkowując jakiś rodzaj recesji.

W czasie recesji całkiem sensowne jest, że zobaczymy brak popytu na ropę naftową. Myślę, że to wiele z tego, co się teraz dzieje, ponieważ rynek prawdopodobnie będzie nadal widział wiele zamieszania, ponieważ można argumentować zarówno za recesją, jak i brakiem podaży. Myślę, że będziemy nadal widzieć, delikatnie mówiąc, wiele zamieszania i zamieszania. Wierzę, że rynek nadal będzie sprzyjał spadkom, ale nigdy nie ma stuprocentowej pewności co do tego, co zrobi Rezerwa Federalna. Z tego powodu utrzymuj rozsądny rozmiar pozycji.

Julia Włodarczyk

Learn More →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.